FACHOWOŚĆ • WSZECHSTRONNOŚĆ • NOWOCZESNOŚĆ • SKUTECZNOŚĆ • RZETELNOŚĆ • BEZPIECZEŃSTWO

Dlaczego Biuro Rachunkowe Ekspert?

Ponieważ:

posiadamy certyfikat księgowy Ministra Finansów

Certyfikat księgowy Ministra Finansów nr 5922/2004 uprawnia nasze Biuro do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a jednocześnie gwarantuje wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

reprezentujemy Państwa przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Osobiście dostarczamy do obydwu ww. instytucji wszystkie sporządzone przez nas miesięczne dokumenty i inne niezbędne informacje.

ponosimy pełną odpowiedzialność ze ewentualne błędne interpretacje przepisów podatkowych (posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności OC)

Bez zbędnego angażowania Państwa czasu korygujemy popełnione błędy wynikające z interpretacji przepisów podatkowych, składamy stosowne dokumenty, wyjaśniamy sprawy w urzędach. Ponosimy pełną odpowiedzialność za popełnione przez nas błędy.

Oferujemy Państwu również:

bezpośredni i bieżący kontakt z konsultantami przez telefon lub pocztę e-mail

Dzięki temu mogą Państwo wybrać najbardziej dla siebie dogodną bieżącą formę kontaktu z pracownikami Biura. Zależy nam na tym, aby mogli Państwo w jak najkrótszym czasie uzyskać niezbędne informacje, odpowiedzi na pytania i pomoc w rozwiązaniu problemu.

Dokumenty mogą nam Państwo przekazywać bezpośrednio albo drogą pocztową.

miłą i przyjazną atmosferę

Traktujemy Państwa potrzeby w sposób indywidualny. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom przez poznanie specyfiki prowadzonej przez Państwa działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, a spotkania z Państwem nie dotyczyły wyłącznie spraw księgowych.

negocjowalne ceny, dostosowane do Państwa potrzeb

Wynagrodzenie za obsługę księgową jest każdorazowo negocjowane i indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo pewność, że ustalony zakres usług zagwarantuje Wam optymalne funkcjonowanie finansów firmy. Określone wspólnie szczegóły (rodzaj ewidencji księgowej, liczba dokumentów, struktura zatrudnienia, forma prowadzonej działalności itp.) stanowią podstawę do ustalenia ceny za świadczone przez Biuro Rachunkowe Ekspert usługi.

Państwa inwestycja w rzetelnie i profesjonalnie prowadzoną rachunkowość jest zazwyczaj stałym miesięcznym ryczałtem.

dogodny dojazd i parking

Mogą Państwo dojechać do nas autobusami komunikacji miejskiej do przystanku Bursaki 01 linią 31 oraz do przystanku Ceramiczna 01 liniami 17 i 18 (dojazd z dworca PKS zajmuje ok. 10 minut) mapka.

Przyjeżdżając samochodem, mogą Państwo skorzystać z bezpiecznego i bezpłatnego parkingu.