FACHOWOŚĆ • WSZECHSTRONNOŚĆ • NOWOCZESNOŚĆ • SKUTECZNOŚĆ • RZETELNOŚĆ • BEZPIECZEŃSTWO

Polityka ochrony prywatności

W pełni respektujemy prawo użytkowników serwisu Biura Rachunkowego Ekspert (www.ekspert.lublin.pl) do ochrony prywatności.

Żadne z informacji uzyskiwanych o użytkownikach serwisu internetowego Biura Rachunkowego Ekspert nie są udostępniane osobom trzecim.

Wszystkie dane o użytkownikach przechowywane są z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Biuro Rachunkowe Ekspert zastrzega sobie prawo do wykorzystywania lub ujawniania informacji nt. użytkowników serwisu wymaganych z mocy przepisów prawa (nakazów sądowych).

Źródła informacji

Serwis zbiera o informacje o użytkownikach z czterech źródeł:

  1. Formularz zgłoszeniowy – wypełniany przez zainteresowanych potencjalnych Klientów Biura. Dane z formularza służą pracownikom do skontaktowania się z osobą zainteresowaną usługami Biura i w formie listu poczty elektronicznej przechowywane są w programie pocztowym.
  2. Komunikator Gadu-Gadu – dane dotyczące wymiany informacji (pytania i odpowiedzi) ani numery użytkowników Gadu-Gadu nie są archiwizowane. Wyjątek stanowi komunikacja z Klientami Biura, kiedy to zarówno dla wygody ich, jak i pracowników Biura, dane Klientów dodawane są do listy kontaktów programu.
  3. Korespondencja elektroniczna (e-mail) – dane osobowe i adres e-mail wykorzystywane są przez Biuro Rachunkowe Ekspert wyłącznie do prowadzenia – możliwych tą drogą – spraw Klientów, których reprezentuje Biuro, lub odpowiedzi na pytania (w zakresie działalności Biura) zgłaszane przez inne osoby.
  4. Logi systemowe – dane, jakie przekazuje serwerowi komputer użytkownika przy każdej wizycie na stronach serwisu. Dane te zawierają różne informacje, m.in. adres IP internauty, na podstawie którego można ustalić, skąd nastąpiło połączenie. Informacje te są wykorzystywane w celach statystycznych i technicznych, związanych z administracją serwisem Biura Rachunkowego Ekspert.

Cookies

Serwis nie korzysta z tzw. cookies (‘ciasteczek’), tzn. plików zapisywanych na komputerze internauty.

Odsyłacze do innych serwisów

Serwis internetowy Biura Rachunkowego Ekspert zawiera odsyłacze do innych stron w Internecie; nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ochronę Państwa danych na tych stronach.

Zmiany w polityce ochrony prywatności

Biuro Rachunkowe Ekspert będzie informowało na tej stronie o wszelkich zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wyniknąć ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych oraz na skutek rozwoju samego serwisu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat ochrony prywatności przez prosimy pisać do webmastera serwisu.