FACHOWOŚĆ • WSZECHSTRONNOŚĆ • NOWOCZESNOŚĆ • SKUTECZNOŚĆ • RZETELNOŚĆ • BEZPIECZEŃSTWO

Nasze referencje

Z firmą EKSPERT współpracuję od ponad pięciu lat. W naszych kontaktach zawsze spotykam się z kompetencją, miłym traktowaniem i, co najważniejsze, z oferowaniem pełnej pomocy w jakichkolwiek problemach związanych z księgowością i podatkami. Nawet w sytuacjach, gdy potrzebne jest mi wsparcie w skomplikowanych sprawach (np. prowadzenie księgowości w dużych projektach unijnych) EKSPERT służy pomocą i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy mają już uznaną pozycję na rynku.

Paweł Widomski, Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Widomscy.com

Biuro Rachunkowe EKSPERT współpracuje z nami od 2008 r. i świadczy dla nas kompleksową obśługę z zakresu rachunkowości i księgowości. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Biuro reprezentuje nas również we wszelkich formalnościach związanych z Urzędem Skarbowym i ZUS.

Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby.

Usługi Biura Rachunkowego EKSPERT są godne polecenia innym podmiotom gospodarczym.

Agnieszka Federowicz, LIDO

Współpraca układa się bardzo dobrze, jestem zadowolony z prowadzenia moich spraw związanych z firmą.

TOP GSM, Lublin

Współpracuję z biurem księgowym EKSPERT od kilkunastu lat. Usługi prowadzone fachowo, rzetelnie i terminowo. Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę EKSPERT jako solidnego partnera.

Konrad Dzieńkowski, KONTAKT

Współpraca mojej firmy z Biurem Rachunkowym EKSPERT układa się bardzo dobrze od trzech lat. Bardzo sobie cenię solidność i profesjonalizm kadry pracowniczej. Dzięki temu, że Biuro zajmuje się całokształtem księgowości mojej firmy tj. rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i wszystkimi problemami z tym związanymi, więcej czasu mogę poświęcić na sprawy związane z istotą mojej działalności. Profesjonalizm i solidność jest godna polecenia nie tylko firmom, ale również osobom prywatnym mającym problemy prawne.

Piotr Zdybel, właściciel FHU EKO-UTIL, Lublin

Współpracuję z Biurem Rachunkowym EKSPERT od siedmiu lat. Powierzyłem tej firmie niemal wszystkie formalności podatkowo-ubezpieczeniowe. Udana współpraca spowodowała, że EKSPERT reprezentuje wszystkie podmioty, którymi kieruję lub jestem właścicielem. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe EKSPERT.

Sławomir Marzec, CITY FINANCE

Z usług Biura Rachunkowego EKSPERT korzystam od kilku lat. Współpraca układa się bardzo dobrze, usługi są wykonywane terminowo i rzetelnie. Dzięki temu mogę w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności. Zachęcam do korzystania z usług Biura Rachunkowego EKSPERT.

Paweł Kunaszyk, SEOINVEST

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Biurem Rachunkowym „Ekspert”. Pracownicy i właścicielka firmy są zawsze chętni do pomocy — zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych. Fachowość, otwartość na klienta, przystępna cena... jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem!

Marcin Żarek, Szkoła Języka Angielskiego „Junior”, Aloha s.c.